Sokół wciąż bez zwycięstwa

C. Gołaś
Trener Grzegorz Helcbergiel szuka różnych rozwiązań kadrowych
Trener Grzegorz Helcbergiel szuka różnych rozwiązań kadrowych C. Gołaś
OKK Sokół Ostrów Mazowiecka nadal nie może odnieść zwycięstwa w rozgrywkach II ligi. Tym razem beniaminek musiał uznać wyższość KS Piaseczno, po ambitnej walce 71:77

Podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela z meczu na mecz prezentują się lepiej, ale wciąż w ligowej tabeli pozostają bez zdobyczy punktowej. Ostrowski zespół rozgrywał dobre zawody, ale po raz kolejny zawodziła skuteczność, która okazała się kluczowa dla losów spotkania. W ekipie gości świetne zawody rozgrywał Arkadiusz Łęczycki, który na półmetku rywalizacji miał na swoim koncie 23 punkty. Do przerwy to goście pewnie prowadzili 47:32.

Po zmianie stron Sokół rozpoczął ambitnie odrabianie strat. Przewaga gości topniała w szybkim tempie, a kibice mogli emocjonować się niezwykle ciekawą końcówką meczu. Na minutę przed końcem spotkania gospodarze przegrywali już tylko 71:73. Niestety nasi koszykarze złapali kolejne przewinienia, po których goście zdobyli pewne punkty z rzutów osobistych i odnieśli zwycięstwo 77:71. Jeśli koszykarze Sokoła w kolejnych meczach zagrają na wyższej skuteczności, to wówczas będziemy mogli się cieszyć z pierwszego ligowego triumfu.

OKK SOKÓŁ Ostrów Mazowiecka - KS Piaseczno 71:77 (17:27, 15:20, 18:18, 21:12)
Punkty dla OKK: Ryfa 21, Barszcz 14, Skarpetowski 8, Zaręba 5, Szymański 2, Wojciechowski 2, Suwalski 0, Spinek 0, Pieńkowski 0, Szydło 0, Kil 0.