Ślepsk za silny dla siatkarzy Energi Omis

Siatkarze Energa Omis z dwoma zwycięstwami plasują się na 11 pozycji w tabeli I ligi A. Dobkowski
Siatkarze Energi Omis Ostrołęka w starciu 8. kolejki rozgrywek I ligi ulegli Ślepskowi Suwałki 1:3. Podopieczni trenera Andrzeja Dudźca tylko w trzecim secie okazali się lepsi od rywali. Nie wystarczyło to jednak do zdobycia kolejnych punktów.

Biało-czerwoni w pierwszym secie walczyli ambitnie i mimo że przegrywali już pięcioma punktami, to doprowadzili do stanu 20:20. W końcówce partii gospodarze okazali się jednak lepsi i wygrali 25:22. W kolejnej odsłonie meczu nasi siatkarze popełnili zbyt dużo błędów własnych, aby myśleć o odniesieniu zwycięstwo. W efekcie to Ślepsk wygrał 25:17.

W trzecim secie biało-czerwoni potrafili wnieść się na wyżyny swoich możliwości i wygrali 25:22. W czwartym secie nasi siatkarze przegrali 25:18 i to gospodarze cieszyli się z wygranej 3:1. Najlepszym zawodnikiem na parkiecie został uznany Łukasz Rudzewicz.

Kolejne spotkania nasi siatkarze rozegrają na wyjeździe. W środę, 25 listopada zmierzą się z SMS PZPS Spała, a stawką meczu będzie awans do szóstej rundy Pucharu Polski. Trzy dni później nasi siatkarze pojadą na starcie do Wrześni, aby zmierzyć się z Krispolem. Emocje związane z występami naszych siatkarzy powrócą do hali im. Arkadiusza Gołasia w środę, 2 grudnia. Wówczas rywalem biało-czerwonych będzie Camper Wyszków. Początek meczu zaplanowany na godz. 18.00.

Ślepsk Suwałki - Energa Omis Ostrołęka 3:1 (25:22, 25:17, 23:25, 25:18)
Energa Omis: Nowosielski, Zalewski, Obermeler, Szaniawski, Faryna, Cichocki, Kołodziej (l) oraz Plizga, Szwaradzki, Ostrowski, Tomczak.