Siatkarze Energi Omis polegli w Krakowie

Nasi siatkarze w obecnym sezonie nie odnieśli jeszcze zwycięstwa na terenie rywala. A. Dobkowski

Siatkarze Energi Omis Ostrołęka doznali kolejnej porażki w rozgrywkach I ligi. Tym razem podopieczni trenera Andrzeja Dudźca w wyjazdowym starciu musieli uznać wyższość AGH Kraków 0:3.

Zacięta i emocjonująca była jedynie pierwsza batalia środowego zaległego starcia 16. kolejki, w której nasi siatkarze ulegli na przewagi 24:26. W drugim secie gospodarze po drugiej przerwie technicznej osiągnęli wyraźną przewagę i wygrali 25:18. W trzecim secie zwycięstwo 25:21 zapewniło im wygraną za trzy punkty.

Nasi siatkarze w tabeli I ligi pozostają na trzynastej pozycji, tuż przed zdegradowanym już do II ligi zespołem Hutnika Kraków.

AGH Kraków - Energa Omis Ostrołęka 3:0 (26:24, 25:18, 25:21)