Seniorki Nike ograły po raz drugi liderki z Mysiadła

Seniorki Nike w obecnym sezonie prezentują wysoką dyspozycję.
Seniorki Nike w obecnym sezonie prezentują wysoką dyspozycję. A. Dobkowski
Seniorki Nike Ostrołęka zapisały na swoim koncie kolejny sukces w rozgrywkach III ligi. Tym razem podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego w wyjazdowym starciu pokonały lidera Krótką Mysiadło 3:1.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla ostrołęczanek, które wygrały pierwszego seta 25:21. W drugiej partii podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego wykazały dużo zimnej krwi i woli walki. Zwycięstwo odniosły dopiero po grze na przewagi 29:27. W kolejnej odsłonie meczu do głosu doszły rywalki i wygrały 25:21.

Czwarty set po ponownie bardzo zaciętej batalii wygrały nasze zawodniczki i zapisały na swoim koncie ważny triumf. W ligowej tabeli mają mniej rozegranych od rywalek spotkań siatkarki Nike plasują się obecnie na trzeciej pozycji, mają na koncie sześć zwycięstw i jedną porażkę.

- Po zimnym prysznicu w Płocku, gdzie przegraliśmy 0:3, prowadząc w pierwszym secie 22:18, rozegraliśmy rewelacyjne zawody w Mysiadle - podkreśla trener Nike Dariusz Werpachowski. - Mecz był bardzo zacięty i stał na bardzo wysokim poziomie, o czym świadczy dwugodzinna walka punkt za punkt. Bezbłędnie grały w ataku nasze skrzydłowe, mieliśmy bardzo wysoki procent przyjęcia. To dobrze wróży przed kolejnymi spotkania w Węgrowie i Mińsku Mazowieckim z najbliższy weekend.

Krótka Mysiadło - Nike Ostrołęka 1:3 (21:25, 27:29, 25:21, 23:25)
Nike: Urszula Iwaniuk (kapitan), Michalina Liszewska, Klaudia Jadczak, Natalia Ossowska, Magdalena Piersa, Anna Mierzejewska, Joanna Sobotka (libero) oraz Aleksandra Piersa, Klaudia Chełstowska, Magdalena Wiszowata, Karolina Kośka, Joanna Skoczeń, Aleksandra Mierzejewska (libero).