Rywal ze stolicy niestraszny kadetkom Nike Ostrołęka [ZDJĘCIA]

Kadetki OTPS Nike Ostrołęka mają za sobą bardzo udany mecz z wyżej notowanymi rywalkami. Podopieczne Tomasza Pakieły pokonały Atenę Warszawa 3:0 i zbliżyły się do podium I ligi mazowieckiej.

Mecz zapowiadał się niezwykle interesująco, bowiem drużyna Ateny zadomowiła się na podium I ligi, ale zespół Nike Ostrołęka starał się gonić ścisłą czołówkę i zwycięstwo nad warszawską drużyną mogłoby praktycznie zniwelować straty. Pierwszy set był wyrównany, ale zakończony wynikiem 25:22 dla Nike. Jak się okazało, to zwycięstwo okazało się kluczowe - w następnych setach siatkarkom Nike było już łatwiej i zakończyły one mecz wynikiem 3:0.

Kadetki OTPS Nike zajmują czwarte miejsce w I lidze mazowieckiej, ale do trzeciej Ateny tracą już tylko jeden punkt i niewykluczone, że w kolejnych meczach pokuszą się o wejście na ligowe podium. Jeżeli utrzymana zostanie forma sportowa, jest na to szansa już wkrótce.

Nike Ostrołęka - Atena Warszawa 3:0 (25:22, 25:15, 25:19)