Rośnie nam młody narybek lekkoatletów

Młodzi lekkoatleci z trofeami z Pułtuska.
Młodzi lekkoatleci z trofeami z Pułtuska. A. Dobkowski
Program "Lekkoatletyka dla każdego" ruszył w Ostrołęce pełną parą. Na zajęciach prowadzonych przez szkoleniowców OKLA - Katarzynę Szuster i Bartosza Witkowskiego pojawia się coraz więcej dzieci.

Ci, którzy w klubie trenują od kilku tygodni mieli możliwość startu w pierwszych zawodach w Radomiu. Złote medale w imprezie w roczniku 2003 zajęły Karolina Berkowska na 60 metrów i Zuzia Parzych w skoku w dal. Druga z wymienionych zawodniczek była również trzecia w sprincie na 60 metrów.

W roczniku 2004 brązowe medale zdobyły: Elwira Peczyńska w rzucie piłeczką palantową, Kornelia Szymczyk w sprincie na 60 metrów, Tomasz Szczepkowski w skoku w dal i Michał Korsak na 600 metrów. Bardzo udany start młodzi lekkoatleci zanotowali również podczas przełajowych zawodów w Pułtusku.

Na drugich miejscach w imprezie uplasowały się Zuzia Podolak i Katarzyna Butler, na trzeciej Wiktoria Orzoł i Tomasz Szczepkowski, a tuż za podium Kornelia Zbiczyńska.