Rezerwy Trójki bez punktów na inaugurację rozgrywek (video)

Tomasz Olszewski zdobył pięć bramek dla rezerw Trójki.
Tomasz Olszewski zdobył pięć bramek dla rezerw Trójki. Fot. A. Dobkowski
Od porażki zmagania w rozgrywkach III ligi piłki ręcznej rozpoczęli szczypiorniści rezerw Trójki. Podopieczni Waldemara Salisa ulegli UKS Prus Siedlce 20:26.

Trójka II od początku meczu popełniała zbyt dużo błędów, aby myśleć o końcowym triumfie. Widać było niestety brak zgrania zespołu, który rozegrał swoje pierwsze oficjalne spotkanie i tak naprawdę pierwszy raz zagrał wspólnie. Po pierwszej połowie meczu siedlczanie prowadzili 10:7. Spora w tym zasługa naszego bramkarza Michała Pyskło, który wybronił kilka szybkich akcji rywali. Po zmianie stron w naszej bramce pojawiali się z kolei Maciej Kozłowski i Michał Brodzik, którzy również wybronili po kilka rzutów rywali. Niestety Trójka słabo spisywała się w ataku, gdzie brylował jedynie Artur Kraszewski, zdobywając osiem bramek. Jednak jemu także zabrakło skuteczności w ostatnich minutach meczu.

Trójka II Ostrołęka - UKS Prus Siedlce 20:26 (7:10)
Trójka: Pyskło, Kozłowski, Brodzik - Kraszewski 8, Olszewski 5, Dziadak 4, Gontarczyk 1, Brzozak 1, Majewski 1, M. Kiwak 0, Skowronek 0.