Punkt Trójki w starciu z MOKS Białystok (wideo)

Piłkarze Trójki tym razem zremisowali z wyżej notowanym zespołem z Białegostoku. Fot. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Trójki zremisowali w spotkaniu przed własną publicznością z MOKS Słoneczny Stok Białystok 25:25.

Podopieczni Waldemara Salisa szczególnie w pierwszych minutach meczu rozgrywali bardzo dobre widowisko i odskoczyli rywalowi na różnicę czterech bramek. Niestety przy stanie 9:5 dla Trójki rozpoczął się festiwal nieskuteczności, który trwał prawie pięć minut. Żaden z zespołów nie mógł pokonać bramkarza rywali, aż wreszcie uczynili to goście. Ostatecznie po pierwszej połowie meczu nasz zespół prowadził różnicą dwóch bramek. Druga odsłona tej konfrontacji była bardzo wyrównana, ale nieco wyższość skuteczność zanotowali szczypiorniści z Białegostoku i ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów. Poniżej materiał wideo z pierwszej połowy tego spotkania.

Trójka Ostrołęka - MOKS Słoneczny Stok Białystok 25:25 (11:9)