Punkt KS CK Troszyn z PAF Płońsk. Zobacz zdjęcia i wideo

od 16 lat
Piłkarze KS CK Troszyn w starciu 19. kolejki rozgrywek ligi okręgowej zaledwie zremisowali z PAF Płońsk 1:1.

Jedyną bramkę dla gospodarzy w 15. minucie meczu strzelił Łukasza Bałazy. Dziesięć minut później za sprawą Daniela Skolimowskiego odpowiedzieli goście. W drugiej odsłonie meczu piłkarze z Płońska stworzyli sobie dogodniejsze sytuacje strzeleckie, ale szczęśliwie interweniował Michał Kruczkow. Ostatecznie osłabiony kadrowo Troszyn podzielił się punktami z ostatnim w tabeli zespołem z Płońska.

Kolejne starcie piłkarze KS CK Troszyn rozegrają w sobotę, 16 kwietnia w Pułtusku z miejscową Nadnarwianką. Początek starcia został zaplanowany na godz. 16.00.

KS CK Troszyn - PAF Płońsk 1:1 (1:1)
Bramki: Bałazy 15. - Skolimowski 25.

Troszyn: Kruczkow - Laskowski, Bednarczyk, Sakowski, Abramczyk - Bałas, Grabowski (85. Kowalewski) - Parzych, Kurpiewski (74. Piekarski), Chromik - Bałazy (20. Cesarski) (88. Witkowski)