Puchar prezesa pojechał do Łomży. Zobacz zdjęcia i wideo

Piłkarze z Łomży okazali się najlepsi. Trzecie miejsce zajęła Korona.
Piłkarze z Łomży okazali się najlepsi. Trzecie miejsce zajęła Korona. A. Dobkowski
Młodzi piłkarze ŁKS Łomża okazali się najlepsi w turnieju o "Puchar Prezesa OTS Korona". W finale drużyna prowadzona przez byłego szkoleniowca seniorów Korony Tomasza Słowika pokonała Naki Olsztyn 3:0.

Turniej o puchar prezesa OTS Korona

Do drużyny z Łomży trafiły również dwa z trzech indywidualnych wyróżnień. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Michał Sobieski, a najlepszym strzelcem okazał się Krystian Pawczyński (10 bramek). Najlepszym zawodnikiem całego turnieju organizatorzy uznali z kolei Jakuba Studniaka z Naki Olsztyn.

W spotkaniu o trzecie miejsce młodzi piłkarze Korony prowadzeni przez trenera Michała Noska pokonali po bardzo ciekawym starciu UKS Mag Ostrołęka 5:3. W zawodach organizowanych przez klub OTS Korona rywalizowały jeszcze zespoły Football School Ciechanów i Kurpika Kadzidło.
- Pierwszy zespół zaprezentował się dobrze i osiągnął niezły wynik - podkreśla koordynator trenerów grup młodzieżowych w Koronie Michał Robaszkiewicz. - Prawdziwą rewelacją turnieju byli piłkarze z Olsztyna, który rywalizując ze starszymi o rok zawodnikami awansowali do finału. To jeden z najlepszych zespołów w Polsce w tym roczniku.

Działacze Korony mają już w planach kolejny turniej tym razem dla rocznika 2007 i młodsi. Więcej o nim niebawem na www.to.com.pl.