Przasnysz najlepszy w Rzekuniu. Zobacz zdjęcia i wideo

Piłkarze MKS Przasnysz w komplecie
Piłkarze MKS Przasnysz w komplecie A. Dobkowski
Piłkarze MKS Przasnysz po raz trzeci z rzędu wygrali rywalizację w halowym turnieju o puchar wójta gminy Rzekuń. Tym razem czwartoligowi piłkarze w finałowym meczu pokonali Koronę Ostrołęka 2:1.

Spotkanie było niezwykle zacięte i emocjonujące. W pierwszych minutach spotkania to Korona objęła prowadzenie za sprawą Mateusza Augustyniaka. Dopiero w ostatniej minucie meczu przasnyszanie wyrównali za sprawą Michała Pragacza, a na kilkanaście sekund przed końcem starcia zdobyli decydującą bramkę po samobójczym trafieniu jednego z zawodników Korony. W efekcie MKS Przasnysz po raz kolejny pokonał w Rzekuniu w halowej rywalizacji całą czołówkę piłkarzy z regionu. Najlepszym strzelcem turnieju został Michał Pragacz i odebrał nagrodę z rąk wójta gminy Rzekuń Stanisława Godziny.

MKS Przasnysz w turnieju wystąpił w składzie: Wojciech Stępień, Michał Pragacz, Jarosław Chełchowski, Damian Grędziński, Maciej Smoliński, Mateusz Pepłowski, Kamil Rutkowski. Podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego w najbliższych dniach rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej IV ligi mazowieckiej.