Pożyteczny sprawdzian dla Pekpolu

MK
Siatkarze Pekpolu szlifują formę przed najważniejszymi spotkaniami sezonu.
Siatkarze Pekpolu szlifują formę przed najważniejszymi spotkaniami sezonu. Fot. Archiwum
Pekpol Ostrołęka pokonał Ślepsk Augustów 3:2 w sparingowym meczu rozegranym w hali im. Arkadiusza Gołasia. Dla naszej drużyny był to pożyteczny sprawdzian przed rozpoczęciem fazy play-off.

Pierwsze dwa sety były dla naszej drużyny bardzo udane, nasza drużyna była skoncentrowana i wykorzystywała błędy gości. Dwie kolejne partie to lepsza gra gości, którzy nękali nas trudną zagrywką. W tie-breaku zostali jednak rozniesieni przez Pekpol, który od początku seta narzucił swoje tempo i zaczął od prowadzenia...8:1 po serii zagrywek Dominika Zalewskiego, który był najlepszym zawodnikiem naszego zespołu w tym sparingu. Warto też dodać, że przed meczem miała miejsce dziwna sytuacja, gdy tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego...zerwała się siatka, to spowodowało trochę opóźnienia. Za te spotkanie należy również wyróżnić Jakuba Chodora, który bardzo ładnie wprowadził się do zespołu w dwóch ostatnich partiach. W meczu nie zagrał Robert Wykowski, który nie dotarł do Ostrołęki.

Pekpol Ostrołęka - Ślepsk Augustów 3:2 (25:22, 25:19, 21:25, 23:25, 15:8)
Pekpol: Polechoński, Białek, Zalewski, Pędzich, Szczygielski, Dzikuć, Ostrowski (libero) oraz Chodor, Ignaciuk