Poznaj wyjątkowe produkty marki TB [tusze, tonery, akcesoria do komputerów, telewizorów i urządzeń mobilnych]

Materiał partnera zewnętrznego

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanej marki TB.

Właścicielem marki TB jest firma AB S.A. – największy dystrybutor IT i CE w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Notowana od 2006 roku na warszawskiej GPW spółka, prowadzi działalność w Polsce, Czechach i na Słowacji sprzedając produkty największych światowych producentów nowoczesnych technologii do ponad 15000 partnerów handlowych.

Na szeroki asortyment marki TB składają się:
Tusze do drukarek atramentowych i tonery do drukarek laserowych. W sprzedaży znajdują się produkty dedykowane do urządzeń wszystkich czołowych producentów urządzeń drukujących. Współpracujemy z największymi i najlepszymi, światowymi dostawcami. Dzięki temu gwarantujemy naszym klientom najlepsze produkty w konkurencyjnej cenie, które są wydajne, bezpieczne dla drukarek i posiadają bardzo dobre parametry wydruków.

Produkty TB Print posiadają dożywotnią gwarancję.
Akcesoria – do komputerów, telewizorów i urządzeń mobilnych. W ofercie znajdą Państwo kable USB, video, audio, ładowarki sieciowe i samochodowe, powerbanki, etui do telefonów i tabletów, środki czystości do urządzeń elektronicznych (m.in. o działaniu antyseptycznym) a od niedawna także uchwyty do telewizorów – zarówno nieruchome jak i ruchome – z odchyleniem w pionie, poziomie oraz z wysięgiem, do ekranów o maksymalnej przekątnej 80” oraz wadze do 60 kg. Produkty cechują się najwyższą jakością, która potwierdzona jest udzielaną na nie dożywotnią gwarancją.

Pełna oferta marki TB dostępna jest na stronie TB.

Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie: Plik24.pl

lub w sklepie:

"PLIK24.PL" Parzych M. i A
ul. Fieldorfa "Nila" 5A
Ostrołęka 07-410

Dodaj ogłoszenie