Porażka Narwi w starciu z Huraganem Wołomin

Damian Drężewski będzie musiał pauzować z powodu kontuzji.
Damian Drężewski będzie musiał pauzować z powodu kontuzji. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi ulegli w wyjazdowym spotkaniu 6. kolejki IV ligi mazowieckiej Huraganowi Wołomin 0:3.

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego od 35. minuty spotkania musieli radzić sobie w dziesiątkę po czerwonej kartce dla kapitana Piotra Strzeżysza. Ostrołęczanin dwukrotnie faulował rywali i otrzymał dwie żółte kartki, a w konsekwencji musiał opuścić plac gry.

Na domiar złego dwadzieścia minut wcześniej faulowany przez rywala był Damian Drężewski i z powodu kontuzji musiał opuścić plac gry. Gospodarze wszystkie trzy bramki strzelili w drugiej odsłonie meczu.

Kolejne spotkanie Narwi już w środę, 10 września. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego walczyć będą o odzyskanie pozycji lidera, którą stracili na rzecz Błękitnych Raciąż.

Huragan Wołomin - MKS Narew Ostrołęka 3:0 (0:0)
Bramki: 59. 88., 90.+3

Narew: Myśliński - Parzych (87. Młynarski), Prusinowski, Cychol, Skorupka - Drężewski (15. Chorążewicz), Strzeżysz, Gałązka, Wargulewski - Stachowicz (70. Sowa) - Kubat (70. Niedźwiecki)

Czerwona kartka: Strzeżysz 35. (za drugą żółtą)