Porażka Korony HiD na starcie przygotowań

Przed trenerem Tomaszem Słowikiem trudne zadanie budowy silnego zespołu na miarę IV ligi. A. Dobkowski
Piłkarze Korony HiD Ostrołęka od porażki rozpoczęli okres sparingów w okresie przygotowawczym do nowego sezonu IV ligi mazowieckiej - grupy północnej.

Podopieczni Tomasza Słowika i Roberta Sokoła na boisku przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach musieli uznać wyższość beniaminka IV ligi podlaskiej KS Śniadowo, ulegając 1:2.

Jedyną bramkę dla żółto-niebieskich w 25. minucie meczu strzelił Paweł Dzbeński.

W drużynie gospodarzy swoje umiejętności mogło zaprezentować kilku młodzieżowców, którzy dostali szansę występu od szkoleniowców.

Koleny sprawdzian żółto-niebieskich już we wtorek (23 lipca) o godz. 18.00 na stadionie w Wojciechowicach. Rywalem będzie drugi zespół ŁKS Łomża.

Korona HiD Ostrołęka - KS Śniadowo 1:2 (1:1)
Bramki: Dzbeński 25. - 37., 85.

Korona HiD: Szczechowiak - Kisiel, K. Kamionowski, Duda, Borkowski - Nosek, Manowski, Dzbeński, Turek, Sokół - Gutowski
W drugiej połowie zagrali również: Olkowski - Głażewski, Chorążewicz, Wargulewski, Dąbrowski, Śleciński