Polska przegrała starcie Ligi Światowej z Rosją

Polska musiała tym razem uznać wyższość Rosji.
Polska musiała tym razem uznać wyższość Rosji. Arkadiusz Buczyński
Siatkarze reprezentacji Polski w drugim spotkaniu turnieju Ligi Światowej w Łodzi musieli uznać wyższość reprezentacji Polski. Podopieczni Stephane'a Antigi ulegli 1:3.

W pierwszym secie Sborna okazała się lepsza wygrywając 25:17. W drugim secie ponownie rywalem wygrali 25:20. W trzeciej partii Biało-czerwoni zdołali się podnieść i wygrać 25:20, ale w ostatnim secie ponownie lepsi okazali się goście i cieszyli się ze zwycięstwa w całym meczu 3:1.

W trzecim spotkaniu turnieju w Łodzi Polska podejmie Francję. Spotkanie zostało zaplanowane na godz. 20.10.

Polska - Rosja 1:3 (17:25, 20:25, 25:20, 15:25)
Polska: Kurek (21), Bednorz (7), Możdżonek (6), Nowakowski (3), Buszek (1), Łomacz, Zatorski (libero) oraz Bieniek (10), Szalpuk (7), Konarski i Woicki