Głosowanie zakończone
Plebiscyt: POKAŻ TALENT!
Zespół Muzyczny Roku 2023 - finał coraz bliżej!
- Laureaci pierwszych trzech miejsc awansują do wielkiego finału, w którym nagrodą jest 10 000 złotych, otrzymają zaproszenie dla bliskich na galę POKAŻ TALENT! 27 września w Teatrze Capitol w Warszawie, podczas której wystąpią na scenie i odbiorą statuetkę.
- Pięć zespołów, które otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie dyplom, prezentację w specjalnym dodatku „POKAŻ TALENT!” oraz nagrodę finansową: 2000 złotych za pierwsze miejsce, 1500 złotych za miejsce drugie, 1000 złotych za miejsce trzecie oraz 500 złotych za miejsca czwarte lub piąte.
- Koniec głosowana we wtorek, 12 września o godz. 21:00. Informacji udziela: Marta Gromowska - tel. 519 503 627.
Zwycięzcy:
-
Na Twoją Chwałę
Boronów
970głosów -
SNU
Gdańsk
796głosów -
Kapela Zbucka
Zbuczyn
738głosów -
Czarna Błyskawica
Zabawa
608głosów -
Chór Novum
Rydzyna
241głosów
Pozostali:
-
Natural Progressions
Gdańsk
220głosów -
Madma
Ostrołęka
100głosów -
OBRAZ KONTROLNY
Michałowo
82głosy -
Matt Wysota
Gdańsk
53głosy -
Gminna Młodzieżowa Orkiestra Dęta z siedzibą w Pińczycach
Pińczyce
46głosów -
Zespół Wokalny RELING
Gdynia
39głosów -
Semper Iuvenes i Vox Iuventum
Przemyśl
35głosów -
Sówka Band
Roztocze
25głosów -
JulieSusie
Kościerzyna
24głosy -
Opoczyńska Orkiestra Miejska
Opoczno
22głosy -
Duet Czekanowskich
Wrocław
21głosów -
Zespół Folkowy TYTKA
Śrem
17głosów -
418
Zabrze
17głosów -
Traffic Mind
Turka
12głosów -
CoprA
Wrocław
9głosów -
MarKa
Czeladź
8głosów -
On The Quiet
Gdańsk
8głosów -
Friday
Łódź
6głosów -
Duet Ascoltare
Tarnów
6głosów -
Niesamowita Sprawa
Poznań
5głosów -
THE BLUES Tymek Buczyński and Andrzej Zając
Rzeszów
5głosów -
Złota Leszczyna
Złotoryja
5głosów -
BonfireSquad
Sobótka
4głosy -
Blues Connections
Gdańsk
3głosy -
Kapela na 102
Białopole
2głosy -
Holly Blue
Katowice
2głosy -
Magdalena Janicka i Robert Wojciechowski Duet
Poznań
— -
Sachiel
Chełmsko Śląskie
— -
NotToday
Chorzów
— -
Eva Sand i Alex Marek
Szczecin
— -
Dizzy Boyz Brass Band
Poznań
— -
The Brombergers
Poznań
— -
Marmurowe Twarze
Szprotawa
— -
H Lucyna
Słupsk
— -
Sting Ray
Nowy Targ
— -
Silvertale Fox
Gdańsk
— -
Noise River
Wrocław
— -
InsideOut
Stalowa Wola
— -
AyAhuasca
Kielce
— -
MEGI
Olsztyn
— -
Natalia i Bartek
— -
Tarde Caramelo
Chełmiec
— -
The Unsilence
Iława
— -
Ale Baja
Otwock
— -
Costa Brava
Łódź
— -
Aveira
Szczecin
— -
SPLEENN
Wrocław
— -
NUTABENE
Wrocław
— -
Between The Lines
Bydgoszcz
— -
Space Bash & Henio
Kościerzyna
— -
Duże Dzieci
Szczecin
—