Pogrom na stadionie w Małkini

P. Nowak
Formą strzelecką tradycyjnie błyszczy Przemysław Domalewski (przy piłce).
Formą strzelecką tradycyjnie błyszczy Przemysław Domalewski (przy piłce). P. Nowak
Bardzo udanie rozpoczęli okres przygotowawczy do kolejnego sezonu w lidze okręgowej piłkarz Małkińskiego Klubu Sportowego. W pierwszym z letnich sparingów pokonali Zorzę Sterdyń aż 7:0.

Spotkanie to było pierwszym meczem po powrocie na ławkę trenerską Zbigniewa Suchodolskiego. W drużynie czerwono-zielonych widać było nową energię, walkę i wolę zwycięstwa. Szczególnie pierwsza połowa była w ich wykonaniu bardzo dobra, a co najważniejsze przekładało się to również na gole. Po zmianie stron szkoleniowcy zaczęli częściej rotować składem, przez co gra straciła nieco na płynności. Szkoleniowiec Małkiniaków miał okazję dokonać przeglądu kadry, szczególnie jeśli chodzi o młodych zawodników, którzy w poprzednim sezonie grali jako juniorzy. Każdy chciał jednak pokazać się z jak najlepszej strony, dlatego w drugiej połowie padły też jeszcze kolejne bramki. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem 7:0.

MKS Małkinia - Zorza Sterdyń 7:0
Bramki: Rościszewski Mariusz, Domalewski Przemysław x 4, Imiński Arkadiusz, Socik Radosław

Skład 1. połowa: Przesmycki Radosław, Tarnowski Radosław, Gromek Paweł, Rościszewski Mariusz, Giziński Cezary, Padewski Emil, Sadowski Maciej, Najgrodzki Adam, Gromek Łukasz (Borowy Arkadiusz), Imiński Arkadiusz, Domalewski Przemysław

Skład 2. połowa: Sekuła Dominik, Wileński Bartosz, Rościszewski Mariusz, Gromek Dariusz, Sokołowski Mariusz, Ruciński Przemysław, Sadowski Maciej, Najgrodzki Adam, Borowy Arkadiusz, Socik Radosław, Piech Piotr