Plebiscyt SPORTOWIEC ROKU 2018. Finalistów poznamy w piątek...

    Plebiscyt SPORTOWIEC ROKU 2018. Finalistów poznamy w piątek 18 stycznia o godz. 20.00. Uwaga, dodatkowe nagrody!

    Zdjęcie autora materiału

    Beata Modzelewska

    Tygodnik Ostrołęcki

    Aktualizacja:

    Tygodnik Ostrołęcki

    Plebiscyt SPORTOWIEC ROKU 2018. Finalistów poznamy w piątek 18 stycznia o godz. 20.00. Uwaga, dodatkowe nagrody!
    Coraz bliżej rozstrzygnięcia tegorocznej, 26. edycji plebiscytu sportowego, organizowanego przez "Tygodnik Ostrołęcki"
    Plebiscyt SPORTOWIEC ROKU 2018. Finalistów poznamy w piątek 18 stycznia o godz. 20.00. Uwaga, dodatkowe nagrody!
    Głosowanie trwa do piątku 18 stycznia, do godz. 20.00. Aktualny ranking jest tu (wybierz kategorię i KLIKNIJ):
    Sportowiec Junior Roku – dziewczęta
    Sportowiec Junior Roku – chłopcy
    Sportowiec Roku – kobiety
    Sportowiec Roku – mężczyźni
    Trener Roku
    Klub Sportowy Roku


    Na laureatów naszego plebiscytu czekają atrakcyjne nagrody, w tym pobyty w luksusowym hotelu ST. BRUNO, markowy sprzęt sportowy, elektroniczny. Szczegóły plebiscytu, zasady, lista nagród: SPORTOWIEC ROKU 2018

    Dodatkowe nagrody


    Tak jak przed rokiem, również i teraz LEGIA WARSZAWA zaprasza jeden z naszych klubów z grona finalistów na mecz (funduje wejściówki dla grupy ok. 50 osób).
    Który z klubów dostanie tę nagrodę? Wręczymy ją na gali, która odbędzie się 22 stycznia, godz. 18.00 w KARCZMIE NOWA OSTOJA w Ostrołęce.

    Dodatkowe nagrody funduje także SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO i starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł.

    Na galę zapraszamy wszystkich nominowanych w plebiscycie!
    Gościem specjalnym będzie Andrzej Strejlau - legendarny piłkarz, trener, selekcjoner reprezentacji Polski.

    Czytaj treści premium w Tygodniku Ostrołęckim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Aktualności sportowe

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Eliminacje Ligi Mistrzów
    Eliminacje Ligi Europy
    1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
    5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
    6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
    7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
    8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Spadek do 1. ligi
    1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
    2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
    3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
    4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
    5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
    6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
    7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
    8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
    1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
    5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
    6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
    7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
    8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
    9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
    10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
    11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
    12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
    13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
    14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
    15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
    16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63