Głosowanie zakończone
Plebiscyt: Pokaż Talent!
Odkrywamy wokalne talenty - soliści
- Pięciu wokalistów, którzy zdobędą najwięcej głosów awansuje do drugiego etapu akcji - eliminacji ogólnopolskich, zdobędzie dyplom, prezentację w specjalnym dodatku „POKAŻ TALENT!” oraz nagrodę finansową: 2000 złotych za pierwsze miejsce, 1500 złotych za miejsce drugie, 1000 złotych za miejsce trzecie oraz 500 złotych za miejsca czwarte lub piąte.
- Koniec głosowana w środę, 23 sierpnia o godz. 22:00. Informacji udziela: Katarzyna Wojtecka - tel. 695 119 848.
Zwycięzcy:
-
Jakub Kalista
Wysokie Mazowieckie
823głosy -
Marcelina Miękus
Teresin
821głosów -
Marcin Zagrodnik
Tomaszowice-Kolonia
297głosów -
Radosław Kordowski
Warszawa
279głosów -
Tomasz Mazur
Pionki
268głosów
Pozostali:
-
Sylwia Ptak
Warszawa
250głosów -
Małgorzata Lenczewska
Łomianki Dolne
202głosy -
Mirosław Krawczyk
Lublin
183głosy -
Julia Czubak
Radom
158głosów -
Emilia Skupiewska
Szulborze Wielkie
152głosy -
Karolina Jop
Warszawa
125głosów -
Piotr Małkiewicz
Otwock
74głosy -
Jarosław Duda
Lublin
66głosów -
Izabela Białek
Krzemień Drugi
57głosów -
Agata Salitra
Tomaszów Lubelski
52głosy -
Anna Kargol
Chełm
50głosów -
Roksana Witkowska
Rak
45głosów -
Maja Zofia Moch
Grajewo
43głosy -
Daria Masłowska
Białystok
34głosy -
Patryk Błaszczak
Lublin
33głosy -
Ania Sidorowicz
Lublin
30głosów -
Maja Traore
Warszawa
25głosów -
Nikola Kosior
Świdnik
24głosy -
Kamil Załuska
Zamość
21głosów -
Żaneta Jędrzejczak
Sochaczew
20głosów -
Wiktoria Szczepanowska
Sławacinek Stary
20głosów -
Janusz Pruniewicz
Sławatycze
19głosów -
Jakub Cajzner
Lublin
18głosów -
Kamila Prekiel
Goworowo
17głosów -
Gabriela Oniszczuk
Bielsk Podlaski
16głosów -
Natalia Nowak
Warszawa
15głosów -
Kamil Kiliański
Lublin
14głosów -
Agnieszka Szpryngiel
Lublin
13głosów -
Jakub Gaber-Zaborski
Warszawa
13głosów -
Bogusław Lasota
Biłgoraj
12głosów -
Amira Just
Białystok
11głosów -
Julita Kaczyńska
Łomża
10głosów -
Angelika Piznal
Warszawa
10głosów -
Kinga Jastrzębska
Białystok
10głosów -
Aleksandra Kuźmicz
Stary Orzechów
9głosów -
Konstanty Domański
Lublin
7głosów -
Julia Kurdziel
Krzywie
6głosów -
Monika Kurza
Białystok
6głosów -
Anna Laskowska
Łomża
5głosów -
Jolanta Brzostowska
Łęczna
5głosów -
Mira Bester
Ząbki
4głosy -
Jakub Klobukowski
Całownia
4głosy -
Natalia Stańczak
Leśce
4głosy -
Paula Typa
Lublin
4głosy -
Łukasz Chmiel
Lublin
3głosy -
Anastasiia Kovalska
Warszawa
3głosy -
Natalia Wysocka
Łuków
2głosy -
Boryslava Bilotserkivska
Warszawa
2głosy -
Klaudiusz Mroczek
Poniatowa
2głosy -
Patrycja Gralewska
Płońsk
1głos -
Anita Wajdner
Marki
1głos -
Natalia Rama
Warszawa
1głos -
Agnieszka Pałka
Warszawa
1głos -
Łukasz Dąbrowski
Bartodzieje
1głos -
Gabriela Traskowska
Białystok
— -
Paweł Mosiołek
Radom
— -
Viktoriia Pavlovych
Lublin
— -
Dominika Matysik
Lublin
— -
Renata Oleszczuk
Kobylany
— -
Izabela Kamińska
Lublin
— -
Martyna Błaziak
Krasnystaw
— -
Patryk Jastrzębski
Stary Stręczyn
— -
Karolina Bajer
Korytnica
— -
Łukasz Medyk
Warszawa
— -
Liwia Syperek
Legionowo
— -
Kaja Lenart
Łomża
— -
Janusz Linowski
Lublin
— -
Natalia Kukułowicz
Zamość
— -
Olimpia Garbal
Warszawa
— -
Magdalena Księżopolska
Chodów
— -
Żaneta Badełek
Bzów
— -
Klaudia Nadolska
Warszawa
— -
Krzysztof Rydzelewski
Warszawa
— -
Krystian Szpruch
Lublin
— -
Karol Bonawentura Mieliński
Warszawa
— -
Mateusz Jabłoński
Łapy
— -
Paweł Woźniewski
Białystok
— -
Marta Maliszewska
Grodzisk Mazowiecki
— -
Sara Naccach
Warszawa
— -
Karolina Robinson
Warszawa
— -
Weronika Wrońska
Lublin
— -
Dariusz Gajda
Leszno
— -
Jakub Kurpiński
Tomice
— -
Krystian Sankowski
Kozienice
— -
Ryszard Wojtkowski
Brok
— -
Kateryna Kovtun
Warszawa
— -
Natalia Płochotnik
Warszawa
— -
Małgorzata Kocięcka
Olszewo-Borki
— -
Jaśmina Łukiewicz
Tomaszów Lubelski
—