Piłkarscy amatorzy grają rewanże

Zygi Ranch prowadził już 5:0, ale Nagoszewo strzeliło 4 bramki i było bliskie wywalczenia remisu. P. Nowak
Wyjątkowo wcześnie, bo już 19 sierpnia zainaugurowana została runda rewanżowa ostrowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

Jeszcze przed zakończeniem rundy wiosennej z rozgrywek wycofał się zespół WKS Dąbrowa. W przerwie letniej los beniaminka podzieliła drużyna Orza Kosewo, która również nie przystąpiła do rewanżów. W każdej kolejce w związku z tym rozgrywany będzie 1 mecz mniej. Również w kadrach zespołów zaszły zmiany. Najważniejsze pytanie przed drugą rundą rozgrywek dotyczyło lidera Dream Teamu. Konkretnie chodziło o to, czy przystąpi do gry po odejściu kilku zawodników do IV-ligowej Ostrovi Ostrów Mazowiecka?

Otóż przystąpił i poradził sobie całkiem nieźle pokonując 12:7 drużynę ZGK. W opałach znalazł się w pierwszych minutach swojego meczu wicelider Apin, który przegrywał z Meksykiem już 0:2. Szybko jednak odnalazł swój rytm i ostatecznie zwyciężył 6:2. Zwycięstwo odniósł również trzeci zespół ligi Zygi Ranch. Spośród tej trójki miał najtrudniejsze zadanie, ale również zdobył komplet punktów po wygranej 5:4 nad Nagoszewem. Po 3 oczka trafiły ponadto na konta Jednostki Wojskowej, OCB oraz Rocha Jasienica.

Już w najbliższą niedzielę 26 sierpnia na Orliku przy ul. Widnichowskiej rozegrane zostaną kolejne spotkania ALPN. Bardzo ciekawie zapowiadała się potyczka Zygi Ranch z Apin, jednak ten mecz najprawdopodobniej zostanie przełożony na inny termin.