Piłkarki Ostrovii na remis z Mazovią. Zobacz zdjęcia

Z meczu na mecz Ostrovia prezentuje coraz lepszy futbol
Z meczu na mecz Ostrovia prezentuje coraz lepszy futbol S. Stempczyński
Piłkarki Ostrovii Ostrów Mazowiecka świetnie spisują się w rozgrywkach III ligi kobiet - grupa mazowiecka. Tym razem podopieczne trenera Michała Kacprzaka przywiozły punkt z wyjazdowego meczu z Mazovią Grodzisk Mazowiecki.

Do przerwy ostrowianki przegrywały wysoko nieoczekiwanie 0:3. Mimo, że same utrzymywały się długo przy piłce, to błędy formacji defensywnej sprawiły, że do przerwy gospodynie cieszyły się z wysokiego prowadzenia. Po zmianie stron podopieczne Michała Kacprzaka rozpoczęły odrabianie strat. W 55. minucie meczu bramkę na koncie Ostrovii zapisała Ewa Zagroda, wykorzystując karnego podyktowanego za faul na Kamili Brzostek.

Dziesięć minut później to sama poszkodowana wymierzyła kolejny cios rywalkom, strzelając kontaktową bramkę. W 80. minucie meczu do Aleksandra Wilk doprowadziła do wyrównania. W kolejnych minutach meczu gospodynie mogły wyjść na prowadzenie, ale w sytuacji sam na sam świetnie interweniowała Joanna Żak. Ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów, który Ostrovii daje miano nadal niepokonanej drużyny w lidze i fotel wicelidera.

W 4. kolejce piłkarki Ostrovii Ostrów Mazowiecka podejmą drużynę Królewscy Płock. Zapraszamy na spotkanie na stadion przy ulicy Warchalskiego w sobotę, 19 września o godz. 12.00.

Mazovia Grodzisk Mazowiecki - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:3 (3:0)

Bramki: Zadroga 55. (k) Brzostek 65. Wilk 80.
Ostrovia: Żak - Kempisty, Grabowska, Wilk, Śladewska - Chrobot, Zadroga, Budna (50. Kordyszewska), Zaręba (60. Rypińska) - Tyl, Brzostek