Piękne bramki Korony HiD w meczu z Iskrą Krasne. Zobacz zdjęcia i wideo

A. Dobkowski
Kibice obejrzeli ciekawe widowisko i kilka ładnych bramek.
Kibice obejrzeli ciekawe widowisko i kilka ładnych bramek. A. Dobkowski
Korona HiD Ostrołęka w ostatnim sprawdzianie przed rozpoczęciem rozgrywek ligi okręgowej pokonała w meczu przed własną publicznością Iskrę Krasne 4:2.

Korona HiD Ostrołęka - Iskra Krasne

Podopieczni trenera Tomasza Słowika do przerwy prowadzili 1:0 po bramce strzelonej z rzutu karnego przez Patryka Wysockiego. Ten sam zawodnik brylował w drugiej odsłonie gry, a po jego strzałach Korona mogła zdobyć kolejne bramki. Gości ratował jednak dwukrotnie słupek i poprzeczka.

W 74. minucie meczu po trafieniu Patryka Pawłowskiego goście doprowadzili do remisu, a następnie trzy minuty później nieoczekiwanie objęli prowadzenie. Gospodarze zmotywowali się w ostatnich dziesięciu minutach meczu i błysnęli skutecznością.

Kolejne akcje wykańczali pewnie Michał Nosek, Piotr Gutowski i Kamil Orzoł dając swoje drużynie zwycięstwo 4:2.

Korona HiD Ostrołęka - Iskra Krasne 4:2 (1:0)

Bramki: Wysocki 25. (k) Nosek 80. Gutowski 86. Orzoł 90. - Pawłowski 74. Konopko 77.