Piąta porażka z rzędu Rzekunianki (zdjęcia, wideo)

Daniel Woźniak nie uchronił zespołu przed porażką.
Daniel Woźniak nie uchronił zespołu przed porażką. Fot. A. Dobkowski
Piątej z rzędu porażki w rozgrywkach ligi okręgowej doznali piłkarze Rzekunianki Rzekuń, którzy tym razem w starciu przed własną publicznością ulegli Wkrze Bieżuń 1:2.

Rzekunianka Rzekuń - Wkra Bieżuń

Pierwsza połowa spotkania nie wskazywała na kolejną klęskę zespołu prowadzonego przez trenera Pawła Sendrowskiego. W 19. minucie meczu po zespołowej akcji Rzekunianka objęła prowadzenie, a autorem bramki został Łukasz Kurpiewski. Jeszcze w pierwszej odsłonie gry gospodarze mogli się pokusić o strzelenie drugiej bramki, ale napastnikom z Rzekunia brakowało trochę precyzji i szczęścia.

Podobnie było w drugiej połowie meczu, gdzie szczęście dopisało gościom, którzy po błędach defensywy Rzekunianki stracili dwie bramki. Najpierw po strzale Daniela Petrykowskiego, a następnie Mariusza Bacy w końcówce spotkania. Rzekunianka mogła wyrównać, ale po pięknej solowej akcji posłana przez Adriana Cesarskiego piłka trafiła w słupek, a strzał Piotra Karczewskiego obronił golkiper gości. Ostatecznie górą Wkra Bieżuń, która powróciła dzięki wygranej na trzecią pozycję w ligowej tabeli.

Rzekunianka Rzekuń - Wkra Bieżuń 1:2 (1:0)
Bramki: Kurpiewski 19. - Petrykowski 54. Baca 82.

Rzekunianka: Woźniak - Morka (60. Załęski), Kucisz, Grochocki, Borkowski - Cesarski, Ł. Malanowski (71. Cylwik), Kurpiewski, Lelujka (65. Wysocki) - Dąbkowski (77. Markowski), Karczewski