Pewne zwycięstwo Narwi nad Błękitnymi Gąbin

Mateusz Sowa musiał już w pierwszej odsłonie meczu opuścić plac gry.
Mateusz Sowa musiał już w pierwszej odsłonie meczu opuścić plac gry. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi odnieśli trzecie z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej. Tym razem w starciu przed własną publicznością na stadionie przy ulicy Witosa pokonali Błękitnych Gąbin 3:0.

potkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla naszego zespołu. Po kilku groźnych akcjach w 22. minucie meczu na listę strzelców wpisał się Daniel Wargulewski. Radość ze strzelonej bramki nieco zakłóciła czerwona kartka dla Mateusza Sowy, który cztery minut później musiał opuścić plac gry.

W drugiej połowie meczu podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego zdobyli kolejne bramki, a na listę strzelców wpisali się Marcin Gałązka i Damian Drężewski. W efekcie Narwianie odnieśli wysokie i zasłużone zwycięstwo 3:0.

Kolejnym rywalem Narwi będzie Wkra Żuromin. Spotkanie zostanie rozegrane na wyjeździe w środę, 27 sierpnia. W sobotę, 30 sierpnia Narew podejmie na stadionie przy ulicy Witosa Ostrovię Ostrów Mazowiecka. Spotkanie zaplanowane na godz. 14.00.

MKS Narew Ostrołęka - Błękitni Gąbin 3:0 (1:0)
Bramki: Wargulewski 22. Gałązka 81. Drężewski 85.

Narew: Myśliński - Skorupka, Cychol, Prusinowski, Stachowicz (32. Gawrych), Sowa, Strzeżysz (76. Gałązka), Majewski (86. Młynarski), Drężewski, Wargulewski, Kubat (67. Niedźwiecki)