Pewne zwycięstwo Korony nad Tęczą. Zobacz zdjęcia i wideo

Tęcza rozegrała dobre 45 minut, ale po przerwie to Korona była zespołem zdecydowanie lepszym. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Korony w spotkaniu 18. kolejki rozgrywek ligi okręgowej pokonali Tęczę JBB Łyse 3:1.

OTS Korona Ostrołęka - Tęcza JBB Łyse

Do przerwy to podopieczni trenera Kazimierza Puławskiego prowadzili po bramce strzelonej przez Mateusza Bałdygę. Po zmianie stron inicjatywę przejęli gospodarze. Dwie bramki na koncie gospodarzy zapisał Krzysztof Majewski, a jedne trafienie dołożył Damian Drężewski.

Piłkarze ostrołęckiej Korony dzięki wygranej umocnili się na pozycji lidera ligi okręgowej. Po osiemnastu rozegranych spotkaniach podopieczni trenerów Michała Robaszkiewicza i Andrzeja Łyzińskiego mają na swoim koncie 42 punkty.

OTS Korona Ostrołęka - Tęcza JBB Łyse 3:1 (0:1)

Bramki: Majewski 59. 82., Drężewski 72. - Bałdyga 15.

Korona: Szczechowiak - K. Kamionowski, P. Kamionowski, Karczewski, Głażewski - Parzych (46. Drężewski), Kisiel (76. Krupka), Staszczuk (46. Majewski), Waś, Dzbeński - Nosek (85. Tarasiewicz)

Tęcza: Filipkowski - Golan, Tercjak, Cekała, Cichy - Kania - Kaliszewski, Śnietka, Pi. Magdaleński, Bałdyga - Bednarczyk