Pekpol zrewanżował się Ślepskowi i umocnił na pozycji wicelidera I ligi (zdjęcia, wideo)

MVP sobotniego spotkania, Paweł Pietkiewicz.
MVP sobotniego spotkania, Paweł Pietkiewicz. Fot. A. Dobkowski
Siatkarze ostrołęckiego Pekpolu pokonali w spotkaniu 19. kolejki rozgrywek I ligi Ślepsk Suwałki 3:1 i zdobyli kolejny komplet punktów do ligowej tabeli.

Pekpol Ostrołęka - Ślepsk Suwałki

Podopieczni trenera Andrzeja Dudźca rozegrali dobre zawody, a najlepszym zawodnikiem na placu gry był tym razem kapitan Paweł Pietkiewicz, który szczególnie w pierwszym secie nie dał pograć rywalom. Jego dobra zagrywka i szybko kończone ataki pozwoliły odnieść pewne zwycięstwo 25:21.

W drugim secie nieoczekiwanie do głosu doszli goście i mimo zaciętej walki do stanu 15:15, to podopieczni trenera Adama Aleksandrowicza okazali się lepsi i zasłużenie wygrali tę partię 25:22. Kolejne dwie odsłony wygrali jednak nasi siatkarze, a wprowadzeni do gry Karol Szczygielski, Artur Żyliński i Grzegorz Pietkiewicz dali dobre zmiany i pomogli drużynie odnieść efektowne zwycięstwa do 17 i 15.

Pekpol Ostrołęka - Ślepsk Suwałki 3:1 (25:21, 22:25, 25:17, 25:15)