Pekpol uległ Politechnice Warszawskiej dopiero po tie-breaku

A. Dobkowski
Karol Szczygielski z powodu kontuzji nie wystąpi również w pozostałych meczach Pekpolu w Wyszkowie. A. Dobkowski
Siatkarze Energa Pekpol Ostrołęka ulegli w pierwszym meczu w Wyszkowie zawodnikom AZS Politechniki Warszawskiej po tie-breaku 2:3.

Podopieczni trenera Andrzeja Dudźca bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie o zwycięstwa w pierwszym secie 25:18. Nasi siatkarze potrafili narzucić swój styl gry, ale zgoła odmienny był drugi set w którym to Politechnika odniosła niezwykle pewne zwycięstwo 25:14.

W kolejnym secie siatkarze ze stolicy ponownie byli górą 25:19, a w czwartym secie Pekpol było stać na doprowadzenie do remisu 25:21 i mieliśmy tie-breaka. W nim lepiej zaprezentowali się zawodnicy Politechniki i wygrali 15:12 i cały mecz 3:2.

W spotkaniu z powodu kontuzji nie mógł wystąpić Karol Szczygielski.

Energa Pekpol Ostrołęka - AZS Politechnika Warszawska 2:3 (25:18, 14:25, 19:25, 25:21, 12:15)
Energa Pekpol: Grzegorz Pietkiewicz, Jan Król, Maciej Krzywiecki, Grzegorz Białek, Dawid Siwczyk, Tomasz Stańczuk, Adrian Mihułka (libero) oraz Piotr Adamowicz, Cezary Stanisławajtys, Maciej Naliwajko, Jakub Nowosielski
AZS PW: Fabian Drzyzga, Grzegorz Szymański, Maciej Pawliński, Krzysztof Wierzbowski, Maciej Zajder, Marcin Nowak, Michał Potera (libero) oraz Nemanja Stefanovic, Paweł Siezieniewski, Maksymilian Szuleka, Przemysław Smoliński, Dawid Dryja, Maciej Olenderek (libero)

W drugim spotkaniu pierwszego dnia turnieju AZS Indykpol Olsztyn pokonał KS Camper Wyszków 3:1.