Pekpol nadal niepokonany! Wieluń bez punktów (zdjęcia, wideo)

Pekpol wygrał piąte spotkanie i jest jedynym niepokonanym zespołem w lidze.
Pekpol wygrał piąte spotkanie i jest jedynym niepokonanym zespołem w lidze. Fot. A. Dobkowski
Siatkarze ostrołęckiego Pekpolu nie zwalniają tempa w rozgrywkach I ligi. Tym razem w hali im. Arkadiusza Gołasia poległ Siatkarz Wieluń.

Pekpol Ostrołęka - Siatkarz Wieluń

Mimo, że goście przyjechali do naszego miasta niezwykle zmotywowani i żądni zwycięstwa, to do Wielunia powrócą bardzo zniesmaczeni. Pekpol zagrał bowiem bez respektu dla byłego zespołu z Plus Ligi i pokazał, że nie przypadkiem został liderem I ligi.

Pierwszy wygrany set na przewagi 26:24 wyraźnie podciął skrzydła gościom. W drugiej partii podopieczni Andrzeja Dudźca wygrali 25:20, a trzeci niezwykle emocjonujący set zakończył się zwycięstwem ostrołęckiego zespołu 25:23. MVP meczu został wybrany atakujący Artur Żyliński.

Pekpol Ostrołęka - Siatkarz Wieluń 3:0 (26:24, 25:20, 25:23)
Pekpol: Woroniecki, P. Pietkiewicz, Sacharewicz, Stańczuk, Jacyszyn, Żyliński, Mihułka oraz G. Pietkiewicz, Rutecki, Białek.