Paulina Niedźwiecka czwarta w Mistrzostwach Polski

Redakcja
Anna Pawłowska i Paulina Niedźwiecka były o krok od wywalczenia medalu.
Paulina Niedźwiecka (Nike Ostrołęka) i Anna Pawłowska (MUKS 13 Radom) uplasowały się na czwartym miejscu w finałach Mistrzostw Polski Młodziczek w Siatkówce Plażowej. Do medalu zabrakło nieco skuteczniejszej gry.

W walce o finał nasze dziewczyny uległy drużynie z Cieszyna (przegrały również z nimi jedyny mecz w eliminacjach) i pozostała walka o brązowy medal. Przeciwniczkami Pauliny i Ani był zespół z Rumi.

Po wygranym pierwszym secie w drugim przy stanie 18:13 dla ostrołęckiego-radomskiego zespołu, coś się zacięło w grze naszych reprezentantek i przegrały partię. W trzecim secie również lepiej zagrały rywalki. Ostatecznie Paulina i Ania wywalczyły czwartą lokatę.