Pasmo zwycięstw ostrołęckiej Korony w lidze okręgowej

W ataku na bramkę rywala Michał Borkowski
W ataku na bramkę rywala Michał Borkowski A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Korony notują świetne wyniki na finiszu rundy jesiennej ligi okręgowej.

Podopieczni trenerów Michała Robaszkiewicza i Andrzeja Łyzińskiego od siedmiu tygodni nie stracili punktów, pokonując najgroźniejszych rywali w walce o awans do IV ligi, w tym KS CK Troszyn 2:0. W ostatnim starciu żółto-niebiescy odnieśli wyjazdowe zwycięstwo nad Orzycem Chorzele 4:1. Już w siódmej minucie prowadzenie Koronie dał Michał Nosek. Po dwóch kwadransach gry na listę strzelców wpisał się Piotr Kamionowski.

W drugiej połowie meczu bramki dołożyli bramkarz Korony Sebastian Szczechowiak z rzutu karnego oraz Sebastian Parzych. Goście odpowiedzieli na trzy minuty przed końcem spotkania.
- Wygraliśmy kolejne spotkanie i trzeba się cieszyć z trzech punktów - podkreślał po meczu trener Andrzej Łyziński. - W naszej grze martwi jednak brak skuteczności i to jest główny element nad którym musimy pracować na treningach.

Orzyc Chorzele - Korona Ostrołęka 1:4 (0:2)
Bramki: Niestępski 87. - Nosek 7. P. Kamionowski 30. Szczechowiak 70.(k) Parzych 75

Korona: Szczechowiak - K. Kamionowski (69. Parzych), Karczewski, Jastrzębski (46. Kaczyński), Borkowski - Milewski, Białobrzewski (46. Staszczuk) - Dzbeński, P. Kamionowski, Dąbrowski - Nosek (79. Głażewski)