Ostrovia zwycięża przed barażami

Piłkarze Ostrovi zwycięstwem zakończyli tegoroczny zmagania w lidze okręgowej.
Piłkarze Ostrovi zwycięstwem zakończyli tegoroczny zmagania w lidze okręgowej. P. Nowak
Piłkarze czerwonej latarni ciechanowsko-ostrołęckiej okręgówki, Sokoła Grudusk, w ostatniej kolejce rozgrywek postraszyli przygotowującą się do baraży o IV ligę Ostrovię.

Gospodarze podeszli do spotkania zmotywowani i zaskoczyli gości niezłą grą, a przede wszystkim dobrą skutecznością. Jeszcze przed przerwą uzyskali prowadzenie 3:1 i zanosiło się na niespodziankę. W drugiej połowie podopieczni trenera Henryka Wilczewskiego zdołali jednak odwrócić losy spotkania. Zagrali już znacznie skuteczniej zarówno w defensywie, jak i w ataku. W efekcie 5-krotnie trafiali do bramki gospodarzy i zwycięstwem zakończyli tegoroczne zmagania w lidze okręgowej.

Dla zdegradowanego do A klasy Sokoła było to pożegnanie z ligą okręgową. Zespół z Ostrowi czekają teraz najważniejsze mecze sezonu. Już w sobotę, 18 czerwca o godz. 17.00 pierwsza odsłona barażu o awans do IV ligi, w którym Ostrovia zmierzy się w Warszawie ze stołecznym Drukarzem.

Sokół Grudusk - KS Ostrovia 3:6 (3:1)
Bramki dla Ostrovi: Gromek Patryk x 2, Ciach Arkadiusz, Wilczewski Dawid, Wilczewski Robert, Truszkowski Marcin