Ostrovia z punktem w starciu z Mławianką

Ostrovia udanie rozpoczęła nowy sezon.
Ostrovia udanie rozpoczęła nowy sezon. Arkadiusz Dobkowski
Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka na inaugurację rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zremisowali z Mławianką Mława 2:2.

Pierwsze trafienie w sobotnim starciu zaliczył Szymon Masiak, który w 21. minucie meczu wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Marcinie Tomczaku. Ostrovia odpowiedziała sześć minut później, a do bramki rywala piłkę skierował Dominik Zalewski przy asyście Adama Dobosza.

Jeszcze przed przerwą podopieczni trenera Pawła Kowalczyka zdobyli drugiego gola. Tym razem Adam Dobosz wykorzystał asystę od Dawida Wilczewskiego. Po zmianie stron gospodarze starali się doprowadzić do wyrównania i zdobyli drugiego gola w ostatniej minucie meczu. Tym razem trafienie zaliczył Marcin Rogoziński przy asyście Marcina Tomczaka.

Mławianka Mława - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:2 (1:2)
Bramki: Masiak 21.(k), Rogoziński 90. - Dzwonkowski 27. Dobosz 43.

Ostrovia: Łyziński - Małkiński, Korzeb, Lipski (87. Nidecki), Zapatka, Zaremba, Decyk (90. Kołakowski), D. Wilczewski, Dobosz, Zacheja, Dzwonkowski (71 R. Wilczewski)