Ostrovia uratowała punkt w starciu z Naprzodem Skórzec

Dawid Wilczewski wybiegł na plac gry w podstawowym składzie.
Dawid Wilczewski wybiegł na plac gry w podstawowym składzie. A. Dobkowski
Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka na inaugurację rundy wiosennej IV ligi mazowieckiej - grupy północ zremisowali w wyjazdowym starciu z Naprzodem Skórzec 2:2.

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka objęli prowadzenie już na początku spotkania po trafieniu Tomasza Jaworowskiego. W kolejnych minutach meczu Ostrovia przejęła inicjatywę, a bramki na koncie gospodarzy zapisali Damian Chłopek i Karol Chojecki.

W drugiej odsłonie meczu Ostrovia szukała możliwości odrobienia strat i udało się w 89. minucie meczu po trafieniu Kamila Małkińskiego. Wcześniej w 84. minucie meczu za drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę plac gry musiał upuścić Aleksander Zaremba.

W kolejnym starciu IV ligi mazowieckiej Ostrovia Ostrów Mazowiecka podejmie wicelidera rozgrywek MKS Ciechanów.

Naprzód Skórzec - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:2 (2:1)

Bramki: Chłopek 20. Chojecki 40. - T. Jaworowski 6. Małkiński 89.