Ostrovia rozbiła Tęczę JBB

Marcin Truszkowski tym razem trafił do siatki rywala.
Marcin Truszkowski tym razem trafił do siatki rywala. Fot. A. Dobkowski
Jednostronne widowisko obejrzeli kibice na stadionie przy ulicy Topolowej w Łysych, gdzie wicelider tabeli Ostrovia Ostrów Mazowiecka rozbiła Tęczę JBB Łyse 5:0.

Prowadzenie podopieczni Henryka Wilczewskiego objęli już w szóstej minucie meczu, kiedy to do siatki rywali trafił Robert Wilczewski. Jeszcze przed przerwą bramkę dla gości zdobył Daniel Góral. Po zmianie stron rozpoczął się festiwal strzelecki w którym trafienia zaliczyli Marcin Truszkowski, Arkadiusz Ciach i Tomasz Rępa.

Osłabiona brakiem kilku kontuzjowanych zawodników drużyna gospodarzy prowadzona przez trenera Kazimierza Puławskiego nie potrafiła nawiązać równorzędnej walki z zespołem, z którym miała zamiar rywalizować o awans do IV ligi mazowieckiej. Na razie jednak zdecydowanie bliżej tego celu są piłkarze z Ostrowi Mazowieckiej.

Tęcza JBB Łyse - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0:5 (0:2)
Bramki: Wilczewski 6. Góral 44. Truszkowski 58. Ciach 60. Rępa 86.

Tęcza JBB: Kałudziński - Leszka, Pisiak, Domian, Cekała (60. Pi. Magdaleński), Majewski, Bałdyga (78. Zakrzewski), Zalewski (65. Siwak), Szymański - Bączek (Pa. 63. Magdaleński), A. Gwiazda