Ostrovia pokonała Czarnych Węgrów

Piłkarze Ostrovii zapisali na swoim koncie ważny komplet punktów.
Piłkarze Ostrovii zapisali na swoim koncie ważny komplet punktów. A. Dobkowski
Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka w starciu 6. kolejki IV ligi mazowieckiej - grupy północ pokonali Czarnych Węgrów 3:1.

Pierwszą bramkę dla gospodarzy już w szóstej minucie meczu zdobył Rafał Komosa. Po dwóch kwadrasach Ostrovia prowadziła już 2:0, a tym razem własnego bramkarza pokonał Kamil Panufnik. Goście tuż przed przerwą zdobyli kontaktową bramkę. Tym razem Kamil Panufnik trafił do właściwej bramki pokonując Andrzeja Łyzińskiego. W drugiej odsłonie meczu podopieczni trenera Pawła Kowalczyka mieli przewagę, którą udokumentowali trafienie Dominika Dzwonkowskiego w 90. minucie meczu.

- Cieszymy się z kompletu punktów, który trafił na nasze konto po dobrym spotkaniu - podsumował występ swojej drużyny trener Paweł Kowalczyk.

W kolejnym spotkaniu piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka zmierzą się na wyjeździe z KS Łomianki. Mecz został zaplanowany na sobotę, 12 września.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Czarni Węgrów 3:1 (2:1)
Bramki: Komosa 6., Panufnik 30. (s), Dzwonkowski 90. - Panufnik 45.

Ostrovia: Łyziński - Łyziński - Sz. Wątróbski, Małkiński, Korzeb, Skorupka - Lipski (73. K. Wątróbski), Strzeżysz, Zacheja, D. Wilczewski - Gromek, Komosa (73. Dzwonkowski)