Ostrovia po raz drugi uległa Narwi

A. Dobkowski
Piłkarze Ostrovi po raz drugi w tym sezonie przegrali z Narwią.
Piłkarze Ostrovi po raz drugi w tym sezonie przegrali z Narwią. A. Dobkowski
Piłkarze Ostrovi Ostrów Mazowiecka od porażki przed własną publicznością z ostrołęcką Narwią zainaugurowali rozgrywki IV ligi mazowieckiej - grupy północnej.

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka po raz drugi w tym sezonie musieli uznać wyższość niebiesko-czerwonych. W meczu inaugurującym rundę jesienną przegrali 1:2, tym razem 0:2 po dwóch bramkach strzelonych przez Karola Pietrasiaka.

Początek spotkania to wyrównana gra z obu stron i nieliczne sytuacje strzeleckie stwarzane przez obie drużyny. Pierwszą dogodną sytuację strzelecką stworzyli sobie goście w 37. minucie meczu, a okazję bramkową stworzoną przez kolegów pewnie wykorzystał Karol Pietrasiak, posyłając piłkę tuż obok bezradnego w tej sytuacji golkipera gości.

W drugiej połowie piłkarze prowadzeni przez trenera Marcina Romana zadali skuteczny cios w 50. minucie gry, a na listę strzelców ponownie wpisał się Karol Pietrasiak. Ostrovia grała ambitnie i starała się zdobyć chociażby kontaktową bramkę, ale goście zagrali uważnie w obronie i nie pozwolili na zbyt wiele piłkarzom Ostrovi.

Po spotkaniach 16. kolejki IV ligi mazowieckiej podopieczni trenera Pawła Kowalczyka spadli na ósmą lokatę. W kolejnym meczu powalczą o punkty z Nadnawianką Pułtusk.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - MKS Narew Ostrołęka 0:2 (0:1)

Bramki: Pietrasiak 37. 50.
Ostrovia: Orłowski - Bednarczyk (75. Korzeb), Zaremba, Malanowski, Lipski - Małkiński, Różański, Ochidi, R. Wilczewski (60. Grądzki) - D. Wilczewski (65. Malec), Gromek
Narew: Łyziński - Skorupka, Dawidzki, Zalewski, Gawrych - Strzeżysz, Górski (85. Lutrzykowski) - Pietrasiak (65. Stachowicz), Lelujka (75. Gontarz), Dzwonkowski - Kubat (70. Niedźwiecki)