Ostrovia ogrywa kolejnego rywala

Paweł Nowak
Duet atakujących z Ostrowi ponownie wpisał się na listę strzelców.
Duet atakujących z Ostrowi ponownie wpisał się na listę strzelców. P. Nowak
Kolejne zwycięstwo odnotował w sparingowym meczu lider ligi okręgowej KS Ostrovia. Tym razem w pokonanym boju pozostał zespół z siedleckiej "okręgówki" ŁKS Łochów.

Spotkanie rozgrywane w sobotnie popołudnie, 5 marca, na boisku przy ulicy Witosa w Ostrołęce z animuszem rozpoczęli Ostrowiacy. Od pierwszych minut kontrolowali przebieg gry i gdyby wykazali się lepszą skutecznością mogli prowadzić nawet czterema, pięcioma bramkami. Licznik strzelonych goli zatrzymał się jednak przed przerwą na dwóch. Po zmianie stron podopieczni trenera Henryka Wilczewskiego uśpieni nieco przewagą, zagrali zbyt rozluźnieni. Wykorzystali to rywale, którzy zaczęli dochodzić do głosu. W efekcie zdołali strzelić gola kontaktowego, ale na więcej "żółto-zieloni" już nie pozwolili. Mimo krótkiej ławki rezerwowych, udało się utrzymać prowadzenie, a w końcowych fragmentach meczu nawet je podwyższyć i ostatecznie wygrać 3:1.
Ostatni mecz kontrolny piłkarze Klubu Sportowego Ostrovia rozegrają z kolejnym przedstawicielem okręgu siedleckiego. Tym razem będzie to wicelider ligi okręgowej, Czarni Węgrów.

KS Ostrovia - ŁKS Łochów 3:1 (2:0)
Bramki dla Ostrovi: Ciach Arkadiusz, Sławomir Różański, Gromek Patryk