Ostrovia ograła wyżej notowaną Bzurę Chodaków

Piłkarze z Ostrowi Mazowieckiej sprawili sporą niespodziankę
Piłkarze z Ostrowi Mazowieckiej sprawili sporą niespodziankę A. Dobkowski
Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka sprawili sporą niespodziankę w wyjazdowym starciu 16. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej - grupy północ.

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka pokonali wyżej notowaną Bzurę Chodaków 3:2. Pierwszą bramkę w środowym starciu zdobyli gospodarze, ale jeszcze w pierwszej połowie meczu wyrównał Piotr Zacheja. Po zmianie stron ten sam zawodnik wyprowadził gości na prowadzenie. Gospodarze odpowiedzieli w 72. minucie meczu, ale w kolejnej składnej akcji na prowadzenie ponownie wyszła Ostrovia po trafieniu Dominik Dzwonkowskiego.

Ostatecznie Ostrovia wygrała 3:2 i zdobyła niezwykle ważne punkty do tabeli rozgrywek IV ligi mazowieckiej - grupy północ. Przed podopiecznymi trenera Pawła Kowalczyka jeszcze ostatnie starcie rundy jesiennej z Koroną Szydłowo. Mecz zostanie rozegrany na stadionie przy ulicy Warchalskiego w sobotę, 14 listopada o godz. 13.00.

Bzura Chodaków (Sochaczew) - KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:3 (1:1)
Bramki: 28. 72. - Zacheja 44. 60. Dzwonkowski 76.

Ostrovia: Łyziński - Sz. Wątróbski, Korzeb, Małkiński, K. Wątróbski - Dzwonkowski, Zaremba, Strzeżysz (46. Lipski), D. Wilczewski (86. Zapatka) - Komosa (88. Nidecki), Zacheja.