Ostrovia lepsza od Mazura z Gostynina

Redakcja
Dwie bramki w sobotnim spotkaniu dla Ostrovii strzelił Dawid Wilczewski.
Dwie bramki w sobotnim spotkaniu dla Ostrovii strzelił Dawid Wilczewski. A. Dobkowski
Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka w starciu 2. kolejki IV ligi mazowieckiej pokonali Mazur Gostynin 3:0.

W starciu rozegranym na boisku przy ulicy Warchalskiego Ostrovia pierwsze trafienie zadała już w dziesiątej minucie meczu, a do siatki rywali trafił niezawodny Dawid Wilczewski. Jeszcze przed przerwą drogę do bramki gości odnalazł Rafał Komosa i podwyższył prowadzenie na 2:0. Po zmianie stron Ostrovia przeważała i przypieczętowała swoje zwycięstwo w 68. minucie meczu po bramce strzelonej z rzutu karnego przez Dawida Wilczewskiego.

- Cieszę się z lepszej postawy moich podopiecznych i pewnego zwycięstwa, które dało nam trzy punkty, w pierwszym meczu przed własną publicznością - podkreśla trener Paweł Kowalczyk. - Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach nasza gra będzie się jeszcze lepiej układała.

W kolejnym wyjazdowym spotkaniu rywalem piłkarzy Ostrovii Ostrów Mazowiecka będzie Mławianka Mława. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 22 sierpnia.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Mazur Gostynin 3:0 (2:0)

Bramki: D. Wilczewski 10., 68.(k), Komosa 44.

Ostrovia: Łyziński - Wątróbski, Zaremba, Małkiński, Skorupka - Lipski (55. Zapatka), Strzeżysz, Zacheja, D. Wilczewski (75. Korzeb) - Komosa (65. Bednarczyk), Gromek (75. Dzwonkowski)