Ostrołęcka Narew w końcu zwycięska w sparingu! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Piłkarze Narwi Ostrołęka długo czekali na pierwsze sparingowe zwycięstwo w ramach przygotowań do rozgrywek rundy wiosennej A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Dopiero w czwartym test-meczu zdołali pokonać swoich rywali. Tym razem były to Orlęta Czyżew, lider podlaskiej A Klasy.

W poprzednich meczach testowych podopieczni Dariusza Narolewskiego ponosili porażki - 0:5 z Makowianką Maków Mazowiecki, 2:3 z ŁKS Łomża i 1:2 z Iskrą Krasne. Czwartym rywalem były Orlęta Czyżew, piłkarze tej drużyny przyjechali do Ostrołęki zamiast planowanego wcześniej KS Śniadowo.

Do przerwy Narew prowadziła 1:0 po golu Piotra Dąbrowskiego II. W drugiej połowie na 2:0 podwyższył Daniel Dworecki, a wtedy goście zdołali strzelić kontaktowego gola. Wynik ustalił Krzysztof Majewski - były zawodnik ostrołęckiej Korony jest jeszcze testowany przez niebiesko-czerwonych.

W kolejnym sparingu, 23 lutego, Narew zmierzy się u siebie z KS CK Troszyn.