Ostre strzelanie w Pułtusku i tryumf Ostrovii

Mimo braku najlepszego strzelca piłkarze Ostrovii odnieśli zwycięstwo w Pułtusku. A. Dobkowski
Ostre strzelanie urządzili sobie w spotkaniu 34. kolejki IV ligi mazowieckiej piłkarze Nadnarwianki Pułtusk i Ostrovii Ostrów Mazowiecka.

W wyjazdowym starciu podopieczni trenera Pawła Kowalczyka do przerwy prowadzili już 4:0, ale po zmianie stron oddali inicjatywę rywalom. Pierwsze trafienie już w szóstej minucie meczu strzałem z rzutu wolnego Ostrovii zapewnił Kamil Małkiński. Po dwóch kwadransach gry na listę strzelców wpisał się Rafał Komosa.

Na 3:0 prowadzenie podwyższył Tomasz Kobyliński, a czwartą bramkę jeszcze przed przerwą zdobył Rafał Komosa. Po zmianie stron gospodarze ruszyli do ataku i zdobyli pierwszego gola za sprawą Kamila Jagielskiego II. W ostatnich dziesięciu minutach meczu dwie bramki zdobył Łukasz Wolf, ale ostatecznie to Ostrovia zgarnęła komplet punktów.

- To nie było porywające widowisko, ale cieszymy się z faktu, że na zakończenie rozgrywek odnieśliśmy cenne zwycięstwo, które daje nam dwunaste miejsce w ligowej tabeli - podkreślał po meczu trener Paweł Kowalczyk. - W ostatnim starciu sezonu musieliśmy sobie radzić bez naszego najlepszego strzelca Arkadiusza Ciacha.

W ligowej tabeli IV ligi mazowieckiej - grupy północ piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka uplasowali się na dwunastej pozycji.

Nadnarwianka Pułtusk - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:4 (0:4)

Bramki: Jagielski 52. Wolf 85. 88. - Małkiński 6., Komosa 30. 45., Kobyliński 37.