Ostre strzelanie Korony i Ostrovii w Wojciechowicach (zdjęcia, wideo)

W walce o piłkę Arkadiusz Ciach (Ostrovia) i Marcin Manowski (Korona).
W walce o piłkę Arkadiusz Ciach (Ostrovia) i Marcin Manowski (Korona). A. Dobkowski
Ciekawe i emocjonujące widowisko obejrzeli kibice zebrani na stadionie przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach, gdzie w kluczowym sprawdzianie przed nowym sezonem piłkarze Korony HiD Ostrołęka zremisowali z Ostrovią Ostrów Mazowiecka 3:3.

Korona HiD Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Maz.

Wynik spotkania już w piątej minucie meczu otworzył Michał Nosek, który ładnym strzałem zaskoczył Adriana Orłowskiego. Odpowiedź gości była niezwykle szybka i już minutę później po dośrodkowaniu w pole karne Arkadiusz Ciach strzałem głową pokonał Sebastiana Szczechowiaka.

W 21. minucie gry goście objęli prowadzenie, a tym razem na listę strzelców wpisał się Patryk Gromek. Po dwóch kwadransach gry mieliśmy ponownie remis. Pięknym strzałem zza pola karnego popisał się Michał Nosek trafiając w samo okienko bramki strzeżonej przez Orłowskiego.

Ostatnie słowo w pierwszej połowie meczu należało do gości, którzy po ładnym uderzeniu Patryka Gromka ponownie wyszli na prowadzenie. Po przerwie w obu zespołach nastąpiło po kilka zmian, a bramkę zdobyli gospodarze za sprawą Pawła Dzbeńskiego i ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3.

Korona HiD Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:3 (2:3)

Bramki: Nosek 5. 30. Dzbeński 55. - Ciach 6. P. Gromek 21. 35.

Korona HiD: Szczechowiak - Sakowski, Manowski, Karczewski, Robaszkiewicz - Górski, Wysocki, Nosek, Rudziński - Dzbeński, Sokół oraz Olkowski, Duda, Grochocki, Kurpiewski.

Ostrovia: Orłowski - Malanowski, Zaremba, Bednarczyk, M. Gromek - R. Wilczewski, Różański, Ochidi, P. Gromek - Ciach, Tyl oraz P. Korzeb, Augustyniak, Socik, Dębkowski, Sadowski.