Ostre strzelanie i triumf MKS Przasnysz

Piłkarze z Przasnysza mają powody do radości
Piłkarze z Przasnysza mają powody do radości Arkadiusz Dobkowski
Piłkarze MKS Przasnysz odnieśli zwycięstwo w starciu 2. kolejki przed własną publicznością pokonując Czarnych Węgrów 3:2.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy zdobyli pierwszą bramkę za sprawą Damiana Wysockiego. W 36. minucie meczu wyrównał Maciej Smoliński przy asyście Jarosław Chełchowskiego. Jeszcze przed przerwą na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Michał Pragacz, który wykorzystał rzut karny, podyktowany za zagranie ręką jednego z obrońców z Węgrowa.

Po zmianie stron Czarny walczyli o wyrównującą bramkę i dopięli swego w 85. minucie gry, kiedy to na listę strzelców wpisał się Dzamal Hawari. Podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego walczyli do końca i w doliczonym czasie gry zdobyli zwycięskiego gola. Strzał Macieja Smolińskiego skutecznie dobił Kamil Rutkowski i zapewnił triumf przasnyszanom.

W sobotnie popołudnie MKS Przasnysz rozegra trzeci mecz w IV lidze mazowieckiej w obecnym sezonie. Tym razem z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki o godz. 17.00.

MKS Przasnysz - Czarni Węgrów 3:2 (2:1)
Bramki: Smoliński 36., M. Pragacz 45., Rutkowski 90. - Wysocki 15., Hawari 85.

Przasnysz: Szymański (80. Michalak) - Butryn, R. Wróblewski, Grędziński (90. Bartosiewicz), Zakrzewski, M. Pragacz, Chełchowski (78. J. Wróblewski), Rutkowski, Smoliński, Kurzyński, Gawęda (68. Kosiorek)