Olimp Ostrołęka w trudnej sytuacji w I lidze [WIDEO, ZDJĘCIA]

Michał Kowalczyk
Komplikuje się sytuacja kadetów Olimpu Ostrołęka w I lidze mazowieckiej. Ostrołęccy siatkarze w miniony weekend ulegli ekipie MOS Wola II Warszawa 2:3 i tym samym do szóstego miejsca w tabeli tracą już sześć "oczek".

Pierwszego seta sobotniego meczu po zaciętym boju wygrali warszawianie, ale wydawało się, że wszystko wraca do normy po dwóch kolejnych partiach, które Olimp wygrał do 19 i 23. Do pełni szczęścia i kompletu punktów naszym siatkarzom brakowało już tylko jednego wygranego seta, ale kolejne odsłony należały już do warszawian. MOS Wola II najpierw doprowadza do wyrównania w całym meczu, a w decydującym tie-breaku wygrywa 15:7.

Olimp w fazie zasadniczej rozegra jeszcze trzy spotkania, ale sytuacja podopiecznych Norberta Majkowskiego delikatnie się skomplikowała. Do szóstego miejsca w tabeli strata wynosi już sześć punktów, a miejsca 7. i 8. na koniec rundy zasadniczej będą musiały walczyć o utrzymanie w I lidze już w pierwszym terminie play-off.

UKS Olimp Ostrołęka - MOS Wola II Warszawa 2:3 (24:26, 25:19, 25:23, 21:25, 7:15)