Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
2 z 13
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
PRACOWNIK RESTAURACJI...
fot. Fot. 123rf

Oferty pracy w regionie. Powiaty: ostrołęcki, ostrowski, makowski i przasnyski. 9.07.2021

PRACOWNIK RESTAURACJI

Miejsce pracy: Obozowa 5, 07-410 Ostrołęka
Pracodawca: RUBIN Jolanta Dąbrowska

Zakres obowiązków:
Obszar produkcji: praca przy grillu, frytownicach, tosterach oraz garnirowaniu, uzupełnianie zapasów, przygotowywanie produktów (np. kanapek, sałatek, deserów) i półproduktów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń.
Obszar sprzedaży: przygotowywanie deserów oraz napojów zimnych i gorących, obsługa kasy, przyjmowanie, zestawianie i wydawanie zamówień, uzupełnianie zapasów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń. Prace magazynowe oraz prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji oraz dostawy na obszar kuchni i serwisu. Sala restauracyjna: prace porządkowe, utrzymanie czystości.

Data rozpoczęcia: 14.07.2021
Wynagrodzenie brutto: od 16,7 PLN

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe.

Inne wymagania: gotowość wyrobienia książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych. Zatrudnimy również osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Umowa na 1/2 etatu z możliwością pracy na 1 etat.

Numer telefonu ze strony pracodawcy: 666861203
E-mail ze strony pracodawcy: [email protected]