Nike za słabe dla Orła Elbląg (zdjęcia, wideo)

Jeden z mocniejszych punktów Nike, Urszula Iwaniuk.
Jeden z mocniejszych punktów Nike, Urszula Iwaniuk. Fot. A. Dobkowski
Siatkarki ostrołęckiego Nike przegrały spotkanie na inaugurację rozgrywek II ligi z Orłem Elbląg 0:3.

Nike Ostrołęka - Orzeł Elbląg

Podopieczne Roberta Kupisza i Dariusza Piersy w całym meczu popełniały zbyt dużo błędów, aby myśleć o odniesieniu zwycięstwa. W pierwszej partii meczu prowadziły długo wyrównany bój z rywalkami z Elbląga w których składzie pojawiło się kilka byłych zawodniczek Gedanii Gdańsk. Niestety w końcówce seta pogubiły się na rozegraniu i oddały za darmo piłki z własnej zagrywki. W efekcie przegrały 20:25.

W drugiej partii Nike spisywało się fatalnie i pozwoliło na początku seta na stworzenie rywalkom nawet dziewięciopunktowej przewagi. Mimo ambitnej walki nie udało się nawiązać wyrównanego boju o zwycięstwo w tym secie.

Emocjonujący był za to trzeci set spotkania w którym siatkarki Nike zagrały decydowanie lepiej i prowadziły wyrównaną batalię z zespołem, który w swoich szeregach ma zawodniczki grające jeszcze niedawno w Plus Lidze. Niestety przy stanie 23:23 popełniły dwa proste błędy, które kosztowały ich utratę marzeń o możliwym zwycięstwie w tym secie i całym meczu.

Nike Ostrołęka - Orzeł Elbląg 0:3 (20:25, 18:25, 23:25) Nike: Kupisz, Iwaniuk, Nasiadka, An. Niedbajło, G. Borawska, Skiba (l) oraz Grzeszczak, Korol, Zyśk, Stepnowska. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego i galerii zdjęć: **