Nike wygrało turniej w Poznaniu

Zawodniczki ostrołęckiego Nike pokazały się za naprawdę dobrej strony.
Zawodniczki ostrołęckiego Nike pokazały się za naprawdę dobrej strony. Fot. A. Dobkowski
Bardzo udanie rok 2010 zakończyły zawodniczki ostrołęckiego Nike, które wzięły udział w silnie obsadzonym turnieju w Poznaniu.

Podopieczne Roberta Kupisza i Dariusza Piersy okazały się najlepszym zespołem w całej stawce, chociaż zwycięstwo nie przyszły im wcale tak łatwo. Nasze siatkarki udział w zawodach rozpoczęły od zwycięstwa po tie-breaku nad zespołem Zawiszy Sulechów 3:2. W kolejnym spotkaniu spotkały się z gospodyniami całej rywalizacji Energetykiem Poznań. Po pierwszym secie wiele wskazywało i zwycięstwo rywalek. Jednak to zawodniczki Nike tak jak w spotkaniach ligowych wykazały się determinacją i w kluczowych setach poszczególnych meczów przechylały szalę zwycięstwa na swoją stronę, ostatecznie wygrywając również po tie-breaku 3:2. Na zakończenie zmagań nasz zespół ponownie wygrał 3:2, tym razem z Sokołem Mogilno i z kompletem zwycięstw zwyciężył w zawodach.