Nike gra w play-off

cb
Teraz przed dziewczynami z Nike mecze w Białymsotku
Teraz przed dziewczynami z Nike mecze w Białymsotku TO
Po dwóch meczach rozegranych w Ostrołęce, Nike remisuje z AZS WSWFiT Białystok 1:1 w fazie play-off II ligi kobiet.

Siatkarki Nike rozpoczęły niedzielny mecz z impetem, wygrywając pierwszego seta do 10, ale nie poszyły za ciosem. W drugiej odsłonie górą były rywalki z Białegostoku, które prowadziły już 22:12, a ostatecznie zwyciężyły do 17. Kolejne dwa sety to był już popis siatkarek ZEO Nike Ostrołęka. Walecznością imponowała Małgorzata Kozieł. Świetną serią na zagrywce popisała się Ilona Gierak, a mecz skutecznym atakiem zakończyła Katarzyna Zabadała.

24.03. ZEO Nike Ostrołęka - AZS WSWFiT Białystok 1:3 (25:18, 28:30, 23:25, 19:25).
Nike: Barszcz, Zabadała, Gierak, Kowalczyk, Krawczyk, Kozieł oraz Górska (l), Kochan.