Nike bez punktów w starciu z Politechniką (wyniki, tabela)

Urszula Iwaniuk jest nadal mocnym punktem Nike i jedną z najbardziej doświadczonych siatkarek. Fot. A. Dobkowski
Siatkarki ostrołęckiego Nike tym razem przegrały starcie przed własną publicznością z AZS Politechnika Radomska 1:3. Podopieczne Roberta Kupisza musiały rozegrać spotkanie w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

Pierwsze dwie partie spotkania były bardzo wyrównane, ale niestety w decydujących momentach seta to zawodniczki z Radomia okazywały się zdecydowanie skuteczniejsze. Nasze siatkarki zmobilizowały się i zdobyły punkty w trzeciej partii meczu, którą wygrały do 19. Niestety w czwartym secie to ponownie zawodniczki Politechniki odniosły zwycięstwo i w efekcie zapisały na swoim koncie komplet punktów.

Nike Ostrołęka - AZS Politechnika Radomska 1:3 (21:25, 18:25, 25:19, 22:25)
Nike: Kupisz, Korol, An. Niedbajło, Gromadzka, Iwaniuk, G. Borawska, Skiba (l) oraz Nasiadka, Grzeszczak, Zyśk

Wyniki 7. kolejki I ligi: Nike Ostrołęka - AZS Politechnika Radomska 1:3 (21:25, 18:25, 25:19, 22:25), AZS AWF Warszawa - Orzeł Elbląg 3:1 (25:20, 25:16, 17:25, 25:16), AZS Politechnika Warszawska - UKS Ozorków 3:0 (25:14, 25:19, 25:18), EKS Skra Bełchatów ŁMLKS Łask 3:1.

1.Legionovia Legionowo 6 18 18:1
2.Politechnika Radomska 7 18 18:5
3.Politechnika Warszawska 6 11 13:10
4.E.Leclerc Orzeł Elbląg 6 9 11:10
5.AZS AWF Warszawa 7 8 10:17
6.Nike Ostrołęka 6 7 9:13
7.Skra Bełchatów 6 6 9:13
8.UKS Ozorków 6 5 7:15